×

Reference

Reference klientů

Paní Tůmová nás provázela koupí bytu v Příbrami. Od začátku naší spolupráce jsme věděli, že se na její profesionalitu a férovost můžeme spolehnout. Stav bytu nám popsala do detailů, nic nezamlčela, a celým administrativním procesem nás provázela až do konce, krok za krokem. Půl roku po prodeji nás ještě upozornila na naše daňové povinnosti. Děkujeme moc, až budeme byt prodávat, určitě se obrátíme na ni.

23.07.2021
Prodej
Zsófia Folková
Prodej | Byt | Příbram

Rád bych velice poděkoval paní Lucii Tůmové za zprostředkování prodeje našeho domu. Za posledních 15 let jsem prodával a nakupoval několik nemovitostí, ale nikdy jsem se nesetkal s tak vysokou profesionalitou, precizností a s citem pro situaci, s jakou paní Lucie prodej RD během velice krátké doby uskutečnila. Vše bylo připraveno za použití moderních technologií (3D prohlídka, dron, apod.), což nás potěšilo, protože se tím eliminoval počet prohlídek na nejnutnější minium. Jednání s protistranou a zařízení všeho potřebného k prodeji bylo samozřejmostí. Vše proběhlo rychle a hladce bez zádrhelů a když se vyskytly nějaké drobnosti, okamžitě byla k dispozici i mimo pracovní dobu. Díky osobnímu přístupu paní Lucie a jejího teamu nebyl pro naší rodinu prodej domu vůbec traumatickou záležitostí. Právě naopak. Pokud budu v budoucnu řešit nákup/prodej/pronájem nějaké nemovitosti, vím, kam se obrátit.

26.05.2021
Prodej
Michal Budín
Prodej | Dům | Dobříč, Praha západ

Velká pochvala pro paní makléřku. Skvělá komunikace, byt byl pronajatý během par dni. Vše bylo bez problému.

24.04.2021
Pronájem
Martina
Pronájem | Byt | Rytirova

Dobrý den, chtěla by jsem velice pochválit paní Urbanovou, která nám během 3 dní zprostředkovala nájemce, kterého jsme v této nelehké době hledali přes jinou RK více než měsíc (neúspěšně). Paní Urbanová vystupuje velice profesionálně, má lidský přístup, je spolehlivá a umí jednat s lidmi. Patří jí velký dík!

09.04.2021
Pronájem
Božena
Pronájem | Byt | Praha Modřany

Dobry den, radi by sme podakovali p. Volhejnovi za jeho jak ludsky, tak profesionalny pristup pri sprostredkovani kupy domu. Hned od prveho stretnutia bolo zrejme ze vo svojom obore nie je ziadny novacik. Jeho pohotove reagovanie na akykolvek dotaz ci uz mailom alebo telefonicky nam casto usetrilo mnoho zbytocnych starosti. Som si isty ze v pripade potreby vyuzitia akychkolvek rad odbornika vieme na koho sa znovu obratime. Este raz moc dakujeme a prajeme vela dalsich uspechov vo vasej kariere (a tiez v osobnom zivote).

26.02.2021
Koupě
Ales Povazan
Koupě | Dům | Levin, Kraluv Dvur

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat našemu realitnímu makléři panu Ing. Janu Volhejnovi. Při prodeji naší nemovitosti byl velmi vstřícný, ochotný a uměl poradit. Je opravdový profesionál a my jsme s ním byli naprosto spokojeni. Na každý náš dotaz ochotně odpovídal a choval se k naprosté spokojenosti po celou dobu prodeje. Prezentace nemovitosti k prodeji byla provedena na profesionální úrovni. Určitě bychom ho doporučili všem našim znáným, neboť s takovým přístupem se dnes málokdy setkáváme. S pozdravem Kulhánkovi ( prodej domu Hudlice )

22.02.2021
Prodej
Klára Kulhánková, Martin Kulhánek
Prodej | Dům | Nad Roklí 288, Hudlice


Mapa našich zrealizovaných obchodů

Top