×

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY


ZAŽIJTE VIRTUÁLNÍ REALITU


  • Šetří čas a eliminují zbytečné prohlídky
  • Zachytí nezkreslený stav nemovitosti

Využíváme těch nejmodernějších technologií a marketingových možností. Díky virtuální realitě si mohou zájemci celou nemovitost i její okolí prohlédnout tak, jak vypadá ve skutečnosti - jako by byli přímo v ní. Snižuje se tím počet klasických prohlídek, kdy zájemci na místě zjistí, že jim nemovitost nevyhovuje dispozičně, případně z jiného důvodu.

U nabídek, kde jsou kvalitně zpracovány video a virtuální prohlídky, je fyzická prohlídka nemovitosti obvykle už jen "formalitou" před finálním rozhodnutím o koupi.


Virtuální prohlídky jsou prostorová zobrazení skutečného prostoru a to jak interiéru tak i exteriéru nemovitosti. Vytváří se z panoramatických fotografií a za pomoci speciálního softwaru se následně upraví do 3D podoby virtuální reality. V zahraničí se virtuální prohlídky používají již několik let jako nenahraditelný marketingový nástroj, který inovativním stylem přináší svým uživatelům mnoho výhod.

Velký důraz klademe na kvalitu, proto virtuální prohlídky zpracováváme ve formátu HTML 5, abychom předešli nekompatibilitě s některými mobilními zařízeními. Virtuální realitu lze umocnit použitím virtuálních brýlí. Vítejte ve světě Findeo VR!

Jsme první a zatím jediná realitní kancelář, která disponuje kompletním zázemím pro výrobu virtuálních prohlídek. Proto, tuto zatím na trhu zcela ojedinělou službu dokážeme již dnes nabídnout jako úplný standard ke každé nabídce.Top