O nás

Findeo

Za sebou máme celou řadu úspěšně zrealizovaných obchodů a naše jména se pravidelně objevovala mezi TOP 10 makléři velké realitní sítě, kde jsme dříve pracovali.

V realitách jsme již od roku 2006

Jsme inovativní realitní kancelář s elitními makléři, kteří se nebojí aplikovat nejnovější technologie do běžné realitní praxe. Po více než deseti letech působení ve velké realitní kanceláři jsme se rozhodli vystoupit z řady a dále nesplývat v šedém průměru. Zakázky nerozlišujeme podle ceny ani stavu nemovitosti. Ty nejvyšší standardy jsou pro nás samozřejmostí ke každé nabídce.

Kromě běžné makléřské činnosti se věnujeme také vzdělávání laické i odborné veřejnosti, poskytujeme nezávislé konzultace při prodeji či koupi nemovitosti, svými články přispíváme do odborných médií a jsme autory několika realitních projektů. Stali jsme se vyhledávanými odborníky, kteří jsou zváni do diskuzí na různé realitní akce a kongresy.

 • ryze česká společnost
 • dlouholetá praxe
 • zkušení makléři
 • bezkonkurenční marketing
 • profesionální služby
 • hypoteční servis
Dotace

Získejte zpět až 50 % nákladů z investice na zateplení svého domu nebo až 80 % u výměny starého kotle za nový.

Více
Hypotéky

Nejsme limitováni jednou bankou. Podle vašich požadavků Vám naši specialisté vyberou nejvhodnější produkt na trhu.

Více
PENB

Zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy a technické inspekce nemovitosti za zvýhodněnou cenu.

Více
Katastr 365

Díky novele tzv. katastrálního zákona v kombinaci s Novým občanským zákoníkem je na místě hlídat si svůj majetek.

Více

16

Nabídek

Zobrazit všechny

7

Počet makléřů

Zobrazit všechny

REFERENCE

 • Šárka Eliška Třísková
  Šárka Eliška Třísková
  Prodej

  Naprosto doporučuji Jiřího Šimka jako realitního makléře, skvělá spolupráce, vše proběhlo rychle a bez jediné komplikace, vše zařídil a vyřídil tak, abych já nemusela běhat po úřadech. Veliká spokojenost, pokud budu v budoucnu potřebovat podobné služby, určitě se na něho obrátím.

 • Veronika Peterková
  Veronika Peterková
  Prodej

  S panem Černým naprostá spokojenost, vstřícné a seriózní jednání. Pro bezproblémový servis doporučuji.

 • Kateřina Č.
  Prodej

  Pan Srb je spolehlivý, ochotný a neuvěřitelně rychlý. Mimořádný profesionál, pracuje na 200%. Prodávala jsem zdlouhavě přes jiné realitky dům a pak jsem přes pana Srba kupovala byt v Praze. Žasla jsem s jakou rychlostí a o co všechno se postaral, pro mě neuvěřitelná pozitivní zkušenost. Má moje upřímné doporučení.

 • Vladimír Nejedlý
  Vladimír Nejedlý
  Prodej

  Děkujeme za solidní a korektní přístup při prodeji naší nemovitosti. Pan Srb je opravdovým profesionálem v oboru realit.

 • Ing. Kateřina Nováková
  Ing. Kateřina Nováková
  Prodej

  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Tůmové za skvělý servis, který nám poskytla při prodeji bytu. Přestože jsme si ji vybrali „na slepo“, byla to výborná volba. Celý proces prodeje realizovala sama od A po Z a my se tak mohli soustředit na vlastní aktivity, aniž by nás prodej časově zatěžoval. Oceňuji její preciznost při přípravě velmi hezkých prodejních materiálů ve formě videa, fotek a webové prezentace, díky čemuž zajistila velký počet potenciálních zájemců o prohlídky. Ještě jednou děkujeme za skvělé služby.

 • Zdena Růžičková
  Zdena Růžičková
  Prodej

  Touto cestou bych chtěla zhodnotit odvedenou práci paní Tůmové při prodeji bytu - jedním slovem skvělá. Na základě doporučení jsem paní Tůmovou oslovila a od prvního tel. hovoru a následného osobního setkání jsem věděla, že to byla perfektní volba. Jednoduše jsem předala klíče od bytu, o nic víc už jsem se nestarala. Vše bylo v její režii, perfektně byt připravila k prohlídkám, vypracovala fotodokumentaci a video bytu, to vše na profesionální úrovni. Velmi ochotná a vstřícná při řešení různě vzniklých situací v průběhu realizace prodeje. Touto cestou bych chtěla paní Tůmové poděkovat za skvělý servis a za mě ji vřele doporučuji jako perfektní realitní makléřku na vysoké profesionální úrovni.

 • David Vokáč
  David Vokáč
  Prodej

  Profesionální a odborný přístup, rychlé jednání, kompletní servis. Spolupráci s p.Šimkem vřele doporučuji.

 • Ivan Doležálek
  Ivan Doležálek
  Prodej

  Spolupráce s paní Tůmovou byla excelentní. Profesionální přístup, který byl korunován úspěšným prodejem bytu. Velmi si vážím lidského přístupu, který zahrnuje vyšší vnímání komunikace mezi lidmi. To vždy usnadňuje dohodu a zdárné dosažení cíle ke spokojenosti všech. Připojuji se tedy k vřelým doporučením paní Tůmové k další sofistikované makléřské činnosti.

 • Hedvika Štoflová
  Prodej

  Diky panu Simkovi jsme vse rychle vyridili, vzdy vse vysvetlil a pri problemech pomohl. Byli jsme spokojeni. Moc dekujem.

 • Imrich Szabó
  Imrich Szabó
  Prodej

  Dobrý den, velmi děkuji za profesionální přístup a vzornou spolupráci p.Černého při zprostředkování koupě zahrady v loňském roce. Doporučuji a ještě jednou děkuji.

 • Jana Šmídová
  Prodej

  Dobrý den, děkuji za pomoc panu Černému při prodeji mé nemovitosti v Berouně - závodí.

 • Kateřina Gazurová
  Kateřina Gazurová
  Prodej

  Moc děkujeme paní makléřce Štěpničkové za úžasnou spolupráci. Prodej i koupě nového domu proběhla velmi rychle a bez komplikací, ve velmi pohodové a přijemné atmosféře. Ještě jednou za všechno moc děkujeme a Vaše skvělé služby moc doporučujeme.

 • Tomáš Polák
  Tomáš Polák
  Prodej

  Naprosto spolehlivý profesionál. Od začátku do konce transparentní jednání, velmi dobrá domluva, služby na vysoké úrovni. Doporučuji.

 • Miroslav S.
  Miroslav S.
  Prodej

  Na Martina jsem dostal doporučení od bratra, kterému prodával byt v Praze. O prodej mého domu se postaral od A do Z a ušetřil mi tím hodně starostí.

 • Hana Goldová
  Hana Goldová
  Prodej

  Prodej našeho domu nebyl jednoduchý, často musel pan Šimek řešit spoustu komplikací, se kterými si velmi dobře poradil. Oceňujeme jeho skvělou prezentaci našeho domu, velmi dobře nás o celém průběhu informoval a byl nápomocen i v řešení nestandardních situací na straně kupujících. Je to profesionál s obrovskými zkušenostmi a ty se odráží v celém jednání. Děkujeme.

 • Petr Milata
  Petr Milata
  Prodej

  Velmi rád se podělím o zkušenost s koupí bytu, který nabízela k prodeji paní Tůmová. Vhledem k tomu, že sám již několik let podnikám v pronájmech realit, troufám si tvrdit, že přístup paní Tůmové byl vysoce odborný a naprosto profesionální. Dovedla mi vždy odpovědět na jakékoli otázky, zajistila všechny potřebné dokumenty k prodeji nemovitosti. Prodejce Brno, kupující Ostrava a byt v Praze. Dovedla vše zkloubit dohromady s minimalizací času a cestování. Vše proběhlo vždy na poprvé, nebylo třeba nic doplňovat či opravovat. Velmi oceňuji i následnou podporu s FÚ a přiznáním daní. Jen více takových makléřů! Naprostá spokojenost, rozhodně tohoto makléře doporučuji.

 • Věra Pejšová
  Věra Pejšová
  Prodej

  Chci poděkovat panu Šimkovi za velice profesionální přístup při prodeji domu. Vše proběhlo tak, jak na počátku řekl. Pana Šimka mohu jen doporučit.

 • Vítězslav Husárek
  Vítězslav Husárek
  Prodej

  Velice děkujeme p. Černému za pomoc při prodeji naší nemovitosti na Praze 6. Jednání pana Černého bylo vždy velmi profesionální a vstřícné. Doporučujeme a ještě jednou děkujeme za spolupráci.

 • Jan Landa
  Jan Landa
  Prodej

  Velice děkuji p. Černému za prodej bytu mé matky. Vřele jej mohu doporučit pro jeho profesionalitu, spolehlivost a perfektní spolupráci. Děkuji.

 • Jan Soldán
  Jan Soldán
  Prodej

  Děkujeme panu Srbovi za skvělý a profesionální přístup při nákupu nemovitosti.

 • Ing. Lucie Andrlová
  Ing. Lucie Andrlová
  Prodej

  Realitní makléři v ČR se dle mého názoru jednoduše dělí na 2 velké skupiny - ti dobří a ti špatní . Paní Tůmová zcela jistě patří do té první z nich a jsem moc ráda, že jsem se při výběru nespletla a vsadila na ni. Byla vždy k dispozici, odborně znalá věci a ochotná naslouchat a respektovat přání klienta. Pokud bych znovu stála před otázkou výběru osoby, která mě při prodeji bytu bude zastupovat, nerozhodla bych se jinak než opět pro ni. Rovněž bych ráda ocenila vysoce profesionální právní servis. Souhrnem - sice vyšší provize, která se ovšem naprosto vrátí ve 100% profesionálním servisu.

 • Milana Čornaničová
  Milana Čornaničová
  Prodej

  Pri predaji bytu v Prahe sme boli postavení pred hotovú vec. Keď že sa jednalo o predaj pre nás v zahraničí, bolo potrebné sa obrátiť na profesionálov. Realitnú maklérku pani Tůmovú vybrala naša príbuzná z Čiech, ktorej sa celá záležitosť rovnako dotýkala. Ukázalo sa, že voľba p. Tůmovej bola správnym rozhodnutím. Všetky podklady, ktoré boli potrebné, nám predkladala a dopĺňala promtne, reagovala na vzniknuté situácie profesionálne, veci riešila nepretržite, aj neskoro večer bola k dispozícii, ako si to vyžadovala príprava k predaju. A veľmi dôležité bolo, ako byt pripravila na foto a videoprehliadku. Veľký podiel mala na tom, aby sa dosiahla nami požadovaná predajná cena, čo je nesporne dôležitý ukazovateľ. Preto, keď sa niekto chystá k takému kroku, ako je predaj nehnuteľnosti v Prahe, tomu môžeme p. Luciu Tůmovú vrelo odporučiť. Zároveň sa chceme touto cestou za jej snahu, prístup a celú prácu srdečne poďakovať.

 • Ivana Mejsnarová
  Ivana Mejsnarová
  Prodej

  Byla jsem velice spokojená s profesionálním přístupem paní Tůmové, mohu všem jen doporučit.

 • Blanka Forstová
  Blanka Forstová
  Prodej

  Paní Tůmová je úžasná žena, která mi pomohla prodat můj byt v Malešicích. Připravila byt profesionálně na prohlídky, poradila ve všem, co jsem potřebovala vědět při své nezkušenosti s prodejem. Byla stále ochotná a milá, věnovala se mi každou chvilku, vysvětlovala a radila objektivně. Díky milé paní Lucince jsem prodala svůj byt velmi rychle, v což jsem vůbec na začátku nedoufala, že se povede. Ale paní Lucinka mě podporovala a uklidňovala, že vše dobře dopadne. A také dopadlo dobře ke spokojenosti mé i kupujících. Milá paní Lucinko, přeji Vám vše krásné na světě, hodně spokojených klientů a budu Vás všude doporučovat. Váš přístup k nám, klientům, je naprosto lidský, plný porozumění a laskavosti. Moc Vám děkuji, jste skvělá žena.

 • Marie Koktová
  Marie Koktová
  Prodej

  S panem Kruckým jsme byli velice spokojeni a vše probíhalo tak jak jsme se domluvili. Je velice ochotný a vstřícný.

 • Lucie Zehnalová
  Lucie Zehnalová
  Prodej

  Pana Kruckého jsem oslovila na doporučení.Překvapila mě kvalita nabízenych služeb a profesionalní přístup pana Kruckého,krerý můj byt prodal přímo v rekordním čase! Mohu psát jen v superlativech, ale kdo služby pana Kruckého nevyužije, nemůže vědět co znamená práce s profesionálem. Pana Kruckého mohu jen doporučit ! Značka: rychle,kvalitne,spolehlivě!

 • Helena Dušková
  Helena Dušková
  Prodej

  Paní Tůmová je skutečná profesionálka a byla jsem s ní spokojená. Jedná rychle a spolehlivě, co slíbí, to vždy dodrží. Své práci velmi dobře rozumí, informace poskytuje bez prodlení a srozumitelnou formou. Má příjemné vystupování a od prvního kontaktu jsem jí začala plně důvěřovat. Kdybych ji měla oznámkovat jako ve škole, tak má podtrženou jedničku s hvězdičkou :-)

 • Frančeová
  Frančeová
  Prodej

  Paní Tůmová své profesi dělá čest. Je vidět, že svou práci dělá s láskou. Chci ji vyjádřit poděkování a mnoho dalších spokojených klientů.

 • manželé Truhlářovi
  manželé Truhlářovi
  Prodej

  Dobrý den, rádi bychom tímto poděkovali paní Lucii Tůmové za její nadstandartní profesionální přístup, který doplňuje svým vřelým lidským chováním. Koupí naší nové nemovitosti nás provedla od "A až do Z" s lehkostí a úsměvem.

 • Martina Šmelová
  Martina Šmelová
  Prodej

  Naprostá spokojenost! Pana Šimka mohu jen doporučit. Velmi profesionální přístup, vše při koupi bytu proběhlo perfektně.

 • Jan Pinkava
  Jan Pinkava
  Prodej

  S manželkou jsme se v lednu 2017 rozhodli prodat byt v Praze a koupit nový dům. Díky spolupráci s panem Šimkem vše proběhlo bez problémů. Nemovitost jsme s jeho pomocí dofinancovali hypotékou. Dnes je leden 2018 a již bydlíme v nově postaveném domě. Pana Šimka mohu všem jen doporučit, je to profesionál ve svém oboru.

 • Jan Kubišta
  Jan Kubišta
  Prodej

  Spolupráce s paní Tůmovou probíhala od začátku skvěle. Nejvíce kladně hodnotím proaktivní přístup, časovou flexibilitu, a to, že mi veškeré následující kroky vysvětlila s náležitou trpělivostí. Určitě doporučím svým známým. Děkuji touto cestou za profesionálně odvedenou práci při prodeji bytu.

 • Tymon Kalita
  Tymon Kalita
  Prodej

  Lucie prodávala můj byt v Praze 5. Spolupráce s ní splnila má očekávání. Srozumitelně mi vysvětlila celý postup a obstarala veškeré záležitosti související s prodejem nemovitosti. Skvělá komunikace od prvotního kontaktu až do poslední fáze – předání nemovitosti kupujícím. 100 % spolehlivost a 100 % doporučuji. www.bytkosire.cz

 • Brano
  Brano
  Prodej

  Paní Tůmová mi pomáhala s prodejem bytu. Chovala se velice profesionálně a i při některých mých nestandardních požadavcích při prodeji byla vždy ochotná najít co nejlepší řešení.

 • Stanislav Růžička
  Stanislav Růžička
  Prodej

  Prostřednictvím paní Tůmové jsem kupoval byt v Praze. Její přístup k celé transakci byl velmi profesionální, vždy vše vysvětlila, byla trpělivá a ochotná. Přeji jí mnoho spokojených klientů jako jsem já.

 • Alexander Šille
  Alexander Šille
  Prodej

  So službami pani Tůmovej som bol moc spokojný. Potreboval som predať byt v Prahe a ja som sa už z Prahy pred pár rokmi odsťahoval, takže som hľadal niekoho, kto ponúka komplexné služby aby som minimalizoval počet ciest do Prahy. Pani Tůmovú som kontaktoval, aby som získal lepšiu predstavu o tom ako pracuje a ktoré služby ponúka. Už po telefónu pôsobila moc príjemne a mala dobrý prehľad, poradila aké podklady a prípadne aj kde zohnať, takže sme sa dohodli na osobnom stretnutí na byte ktorý sme predávali a následne aj na podpisu zmluvy. Byt nám nachystala na fotenie, vyfotila a pripravili profesialne webové stránky aj s virtuálnou prehliadkou. Zabezpečila aj právnické záležitosti ako zmluvy alebo úschova peňazí u právnika, prevod na katastru a tiež prevod zmluvy u dodávateľa elektriny. Nejaká chybička sa občas samozrejme vyskytla (hlavne z mojej strany), ale na všetko sa našlo riešenie, takže jak som spomínal už na začiatku, bol som spokojný a pani Tůmovú môžem určite odporučiť.

 • Vágner
  Vágner
  Prodej

  Jsem rád, že jsem při koupi domu narazil na tak seriózního a slušného makléře, který nic nezatajoval a jednal na rovinu. Neříkal jen pozitiva, ale také upozorňoval na negativa, za což bych mu tímto chtěl poděkovat.

 • Kinačová
  Kinačová
  Prodej

  Děkuji moc paní Lucii Tůmové za profesionální i lidský přístup při koupi bytu. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů.

 • Luboš a Jiřina Moravcovi
  Luboš a Jiřina Moravcovi
  Prodej

  Paní Tůmová nám byla doporučena naší společnou známou. Již od rvního kontaktu nám bylo jasné, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí. Vysvětlila nám postup při prodeji bytu a upozornila na možná úskalí. Průběžně nás informovala o stavu (kupující prodávala dům). Vše nakonec proběhlo k naší velké spokojenosti. Ještě jednou touto cestou paní Tůmové děkujeme.

 • Ing. Jana Žáčková
  Ing. Jana Žáčková
  Pronájem

  Pana Kruckého musím ohodnotit pouze v superlativech. S jeho službami je celá naše rodině velmi spokojena. Vyzdvihnout bych chtěla zejména jeho naprostou profesionalitu , spolehlivost, ochotu a rychlost s jakou byl schopen vyřešit naše požadavky. Jeho služby a zkušenosti v oblasti prodeje a pronájmu nemovitosti jsou naprosto stoprocentní. Doporučuji všem zájemců o koupi, prodej či pronájem jakékoli nemovitosti. ing.Jana Žáčková

 • Eduard Vlk
  Eduard Vlk
  Prodej

  Mé zkušenosti s touto makléřkou jsou jen ty nejlepší. Ať se jednalo o prodej mého domu, či následně o nákup bytu, nebo pouhou konzultaci, vždy se jednalo o zcela profesionální (v tom nejlepším smyslu slova) jednání a přístup ke klientovi. Mohu s plnou zodpovědností doporučit každému z případných dalších klientů. A paní Tůmové jen opakovaně a upřímně poděkovat.

 • N . Honcharova
  Pronájem

  Moc děkujeme paní makléřce Ferencove za úžasnou spolupráci. Pronajim bytu proběhla velmi rychle a bez komplikací, ve velmi pohodové a přijemné atmosféře. Ještě jednou za všechno moc děkujeme a Vaše skvělé služby moc doporučujeme.

 • Ing. Simona Hejlová
  Ing. Simona Hejlová
  Pronájem

  Dobrý den, pane Krucký Děkuji Vám za perfektní služby. Jsem moc spokojená a ráda Vás doporučím všem svým známým. S pozdravem Ing. Simona Hejlová Ing. Simona Hejlová

 • Ing. David Hampejs
  Ing. David Hampejs
  Prodej

  Se spoluprací s realitním makléřem Ing. Janem Volhejnem při prodeji mých pozemků v Litni jsem byl velice spokojený a jeho služby mohu všem doporučit. Ing. David Hampejs

 • Daniella Tomanov
  Daniella Tomanov
  Prodej

  S panem Kruckým řeknu jen toto...Velmi korektní, flexibilní , pohodový a hlavně pohotový a velmi dobře připravený na prodej nemovitosti. Tři roky jsme to měli u MM reality a nic. Náhle se objevil p. Krucký a za to mu velmi děkuji a naše nemovitost byla prodána během tří měsíců se vším všudy a o nic jsme se nemuseli starat. Jeho jednání a přístup k nemovitosti je velmi perfektní a doporučuji si vzít příklad.Je to velmi seriozní a poctivý člověk,který svou práci má rád a dá vše do projektu,který započne a dotáhne do konce ke spokojenosti obou stran.Zajistí právníka a vše kolem převodu.O nic jsme se nemuseli starat.Tak ještě jednou DĚKUJI a všem DOPORUČUJI!Perfektní makléř.

 • Květa Křepelková
  Květa Křepelková
  Prodej

  Velmi doporučuji služby p. Kruckého. Jednání probíhala v příjemné atmosféře, jeho přístup byl profesionální a přátelský a v tom co dělá si je velmi jistý. Naši nemovitost jsme prodávali u několika realit více jak tři roky a když si nás pan Krucký vyhlídl s tím, že když mu projevíme důvěru, tak naši nemovitost max. do tří měsíců prodá, tak se tak opravdu stalo. Téměř na den! Patří mu naše velké dík.

 • Martin Jurník
  Martin Jurník
  Prodej

  Spolupráce s paní Tůmovou při koupi bytu byla naprosto bezvadná. Věci k vyjasnění vyjasnila, věci k popohnání popohnala a věci k zařízení zařídila. Až budu byt někdy v budoucnu prodávat, určitě se na ní zase obrátím.

 • J. Holečková
  J. Holečková
  Pronájem

  Nevím co zde napsat. Hodně už je tu napsáno o panu Kruckém. Jeho více než profesionální přístup a hlavně lidský přístup, se srdíčkem jsou v dnešní době opravdu neobvyklé. Nejhezčí na spolupráci, byla rychlost a to, že jsem vůbec nic nemusela zařizovat. Vše za mne vyřídil pan Krucký. Mnozí makléři po podpisu rezervační smlouvy, jako by se ztratily ze světa. Ale pan Krucký i po vyřízení všech náležitostí mi pomáhá v záležitostech, které se ani netýkají nemovitostí a to nezjištně. Velmi děkuji pane Krucký za to, jaký jste. J. Holečková

 • Pavel Kovář
  Pavel Kovář
  Prodej

  Tímto bych rád poděkoval paní Tůmové, že mi pomohla s nákupem nemovitosti. Její jednání bylo profesionální a především vstřícné. Nic nebylo problém. Paní Tůmová je makléřka, která je velmi orientovaná na zákazníka. Pakliže jsem něčemu nerozuměl, tak mi vše vysvětlila a poradila. Po celou dobu nákupu nemovitosti jsem cítil, že cílem paní Tůmové je, aby jak prodávající, tak i kupující byli spokojeni a aby obchod proběhl hladce. Tuto makléřku rozhodně doporučuji. Jestliže Vám bude zprostředkovávat prodej nebo koupi nemovitosti, tak si můžete být jistí, že jste v dobrých rukou.

 • Martin Kupec
  Martin Kupec
  Prodej

  Kupoval jsem nemovitost přes rakalitní kancelář dumrealit a jsem moc rád že v lokalitě kde jsme kupovali byt byl právě p. Krucký, perfektní spolupráce a rychlost vyřízení všech náležitostí. Prakticky jsme se viděli s p. Kruckým jen 3x, na prohlídce bytu, podpis o budoucí kupní smlouvě a při podpisu kupní smlouvy, zbytek za nás odběhal p. Krucký jako katastr a pod.: , tímto mu děkuji za můj ušetřený čas

 • David Palivec
  David Palivec
  Prodej

  Velice oceňuji vysoce profesionální a velmi ochotný přístup pana Šimka při koupi rodinného domu včetně zprostředkování hypotéky. Tímto mohu pana Šimka všem vřele doporučit.

 • manželé Filkovi
  manželé Filkovi
  Prodej

  Paní Tůmová je opravdový profesionál. Máme s ní nejlepší zkušenosti. Prodávala náš byt a s kupujícím nebylo lehké jednání. Ale když je někdo profesionál, jako paní Lucie, hravě zvládne vše. Přejeme jí hodně úspěchů a když budeme někdy v budoucnu prodávat další nemovitost, tak jedině s paní Luckou Tůmovou.

 • Dávid Štofan
  Dávid Štofan
  Pronájem

  Som nadmieru spokojný s pánom Kruckým, ktorý bol ochotný v čase sviatkov vybaviť všetko potrebné k tomu aby sme sa mohli čím skôr nasťahovať do nášho nového bytu. Bol ochotný pomôcť, ukázať a vysvetliť veci s ktorými sme predtým nemali skúsenosti. Hodnotím na 100%. Dávid Štofan

 • Světla Němcová a Zdeněk Holub
  Světla Němcová a Zdeněk Holub
  Prodej

  Služby pana Kruckého mohu jen doporučit. Bylo pro nás velmi příjemné s ním jednat. Má pochopení pro potřeby klientů a velmi rozumné názory v oblasti realitního trhu. Komunikace s ním probíhala vždy bezproblémově, je velmi ochotný poskytnout vždy maximum možných služeb a potřebných informací. Kdybycom v budoucnosti potřebovali nakoupit nebo prodat nemovitost, obrátíme se s plnou důvěrou opět na něj. Děkujeme. Zdeněk Holub + Světla Němcová

 • Alena P.
  Alena P.
  Prodej

  Paní Tůmové děkuji za profesionální přístup. Perfektně se orientuje nejen v obchodních záležitostech. Nesetkala jsem se s lepší realitní makléřkou a určitě doporučuji spolupráci s ní.

 • Filip G.
  Filip G.
  Prodej

  Rád bych se také vyjádřil. Když jsem začal prodávat svůj byt mne jako asi většinu majitelů bombardovalo desítky makléřů, už při prvním telefonátu s p. Kruckým jsem byl překvapen, že měl zcela odlišný přístup. Nevnucoval mi své zkušenosti a klasický zástup klientů, kterými disponuje na můj byt, ale naopak mne začal informovat o tom jak se zorientovat a jak začít bezpečně prodávat.A proto jsem dal na svůj selský rozum a navázal s ním přímou spolupráci. Nelituji toho. Bylo to pro mne přínosem, a také ponaučením, že i v těch nejhorších vodách byznysu se může pohybovat osoba, které nejde jen o vlastní prospěch. Velmi děkuji pane Krucký a věřte, že když se dozvím, že někdo z mých známých bude prodávat nebo kupovat nemovitost budu Vás doporučovat. Ještě jednou děkuji za osobní a přátelský (přesto profesionální)přístup. Filip G.

 • Daniela L.
  Daniela L.
  Prodej

  Díky paní Lucii Tůmové jsme prošli všemi peripetiemi kolem koupě bytu bez větších nervů a velmi rychle. Její přístup byl profesionální, přitom lidský a velmi vstřícný. Máte náš velký dík a jednoznačné doporučení. Ať se Vám daří!

 • Markovi
  Markovi
  Prodej

  Děkujeme moc paní Tůmové za realizaci nákupu nemovitosti, jednání bylo vždy vstřícné, profesionální a osobně velmi příjemné. Její zkušenosti ušetří klientům spoustu času a jsou neocenitelné i v případě jakýchkoli nestandardních situacích. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně profesionálních i osobních úspěchů.

 • P. Hašlová
  P. Hašlová
  Prodej

  Nabízela jsem byt přes několik realitních kanceláří. Celkem pět měsíců se nic nedělo a já začala mít pocit, že se můj byt nedá prodat. Pak jsem náhodou na jedné firemní akci potkala člověka, který mi po tom co jsem se svěřila s tím že už si s tím prodejem nevím rady, doporučil pana Kruckého. Druhý den jsem panu Kruckému poslala bázlivou sms. Ihned mne zpětně telefonicky kontaktoval a následující den byl u mne na prohlídce bytu. Musím přiznat, že mne ihned zaujalo jakým způsobem působil. I když se mi to zpočátku příliš nelíbilo co mi ze svého profesního pohledu sdělil, přesto jsem začala vnímat, že i když mne mohl odradit svým názorem a tím přijít o eventuální kšeft, že je to jediný makléř (z těch co jsem měla tu čest), který mi říká důležitá fakta a raději z toho nic mít nebude než aby mi lhal a jako majiteli podlézal. Nebudu se více rozepisovat. Za měsíc bylo s panem Kruckým prodáno a já se nemusela o nic starat. Děkuji pane Krucký a doufám, že zůstanete takový jaký jste a Ti o kterých jste mluvil pochopí, že než lež tak raději nic. P.H. P. Hašlová

 • Aleš
  Prodej

  Dobrý den, pan Ing Volhejn je velice profesionální. Tímto se připojuji a chtěl bych také poděkovat a vřele doporučit!!!

 • Čechová Dagmar
  Čechová Dagmar
  Prodej

  Musím poděkovat a doporučit paní Tůmovou. Je to top makléřka. Při prodeji mého bytu, který jsem zadala vícero makléřům, byla jediná, která se o mě starala. Přivedla mi spoustu zájemců i když prodej nebyl snadný, přesto to nevzdala a uspěla. Její přístup je opravdu profesionální a budu jí všem doporučovat. Tímto jí velmi děkuji.

 • Silvie Rašićová
  Silvie Rašićová
  Prodej

  S paní makléřkou Tůmovou byla skvělá spolupráce. Je vstřícná a ochotná. Doporučuji dalším novým klientům.

 • Jirka z Prahy
  Jirka z Prahy
  Prodej

  Po dřívějších zkušenostech s realitními kancelářemi jsme si chtěli byt prodat sami. Od známého jsme ale dostali doporučení na paní Tůmovou. Její přístup a profesionalita se vůbec nedá s ostatními makléři srovnávat. Paní Tůmová se o všechno postarala, byt prodala rychle a za cenu, kterou jsme požadovali. Vždy byla milá a ochotná. Můžeme jí všem doporučit.

 • Jaroslav
  Prodej

  Dobrý den, Chtěl bych využít této možnosti a poděkovat Ing Volhejnovi za profesionální a velice příjemný přístup při prohlídce několika nemovitostí . S pozdravem Pešek Jaroslav.

 • Lucie Michalíčková
  Lucie Michalíčková
  Prodej

  Moje zkušenost s paní Tůmovou byla velice pozitivní. Paní Tůmová je velmi zodpovědná, organizovaná a rozumná. Ve svém oboru se pohybuje jako ryby ve vodě. Vřele ji doporučuji.

 • Pavel Beníšek
  Pavel Beníšek
  Prodej

  Žádné plané sliby, reálný pohled na trh s nemovitostmi, pracovitost, ochota, profesionalita, to je Lucie Tůmová, vřele doporučuji.

 • Kristina
  Kristina
  Prodej

  Realitní služby makléře pana Ing. Jana Volhejna mohu všem jedině doporučit. Maximálně profesionální a vstřícný přístup. Na makléře jsem se mohla kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Naprosto skvělý servis a nikdy bych nevěřila, že koupě bytu může být tak rychlá. Pokud někdy v budoucnu budu opět řešit koupi či prodej nemovitosti, využití služeb pana Volhejna jsou jasná volba :-)Děkuji

 • Stanislava a Roman Klímovi
  Stanislava a Roman Klímovi
  Prodej

  Rádi bychom moc poděkovali paní Lucii Tůmové za výbornou profesionální práci při prodeji našich bytů. Děkujeme, budeme doporučovat.

 • Jaromír
  Jaromír
  Prodej

  Se službami okolo prodeje bytu jsem byl velmi spokojen. Pokud se říká, že služby v ČR fungují špatně, tak v tomto případě 5 hvězdiček z 5ti :)

 • Jan D.
  Jan D.
  Prodej

  Rád bych využil této možnosti a tímto poděkoval za nejen profesionální přístup v prodeji mého bytu. Nejen, že jsem zpočátku měl obavy, které mi pan makléř ihned po několika dnech svým aktivním přístupem, zahnal ale především oceńuji to, že jsem v podstatě musel jen na podpis Kupních smluv. Nejvíce bych vyzdvihl lidský přístup. Je zde evidentní, že panu Kruckému nejde jen a jen o peníze. Jan D.

 • Kateřina
  Kateřina
  Prodej

  Jednání pana Šimka je velice profesionální. Vše s bankou zařídil velice rychle a stejně rychle nám zodpovídal i naše dotazy, kterými jsme ho přes e-mail zahrnovali. Celkově jsme s jeho prací spokojeni.

 • Pavlína Šmejkalová
  Pavlína Šmejkalová
  Prodej

  Tímto způsobem bychom chtěli velmi poděkovat p. Kruckému za prodej našeho rodinného domu. Byl to oříšek, který jsme se obávali, že se potáhne velmi dlouho, ale díky pohotovému a realistickému přístupu p. Kruckého k naší nemovitosti se podařilo prodat dům takřka v rekordním čase. Jeho jednání je v oblasti prodeje nemovitostí opravdu osvěžující – na férovku, bez velkých slibů a gest. Vzhledem k naší časové vytíženosti velmi oceňuji také flexibilitu termínů schůzek, podpisů smluv a hlavně to, že jsme sami nemuseli nic zařizovat, vyběhávat ani řešit právníka. Veliké díky a budeme vřele doporučovat všem známým, kteří budou potřebovat pomoc v tomto oboru! Pavlína Šmejkalová

 • Josef Šeda
  Josef Šeda
  Prodej

  Být ve správný čas na správném místě, je umění obchodníka. Paní Tůmová kupujícího opravdu přivedla a prodej i přes řadu komplikací dotáhla do zdárného konce.

 • MichaEla Marvalová
  MichaEla Marvalová
  Prodej

  Velice příjemná a ochotná paní makléřka. Vždy nám vyšla vstříc a ráda pomohla. Vyřízení koupě nemovitosti bylo, navzdory vánočním svátkům, rychlé. Vřele doporučuji, vybírat nemovitosti s paní Štěpničkovou.

 • Petra a Josef K.
  Petra a Josef K.
  Prodej

  Chtěli bychom poděkovat paní Tůmové za její výbornou práci při prodeji našeho bytu. Vždy byla velmi ochotná, milá a maximálně nám věnovala svůj čas. Je velké štěstí najít slušného a spolehlivé makléře. Všem doporučujeme a přejeme paní Tůmové vše dobré v profesním i osobním životě.

 • Lucie a Jiří Š.
  Lucie a Jiří Š.
  Prodej

  Paní Tůmová nám pomáhala s nákupem nemovitosti. Její jednání bylo vždy vstřícné, s klidem a trpělivostí dokázala reagovat na naše dotazy. Ve spolupráci se svými kolegy nám zařídila financování nemovitosti, poradila s jednotlivými kroky během celého procesu i s tím, kdy a kde mít po ruce ten správný papír. Pro laiky, kteří o obchodování s nemovitostmi nemají ani ponětí, byla její pomoc neocenitelná.

 • Monika Manderlová
  Monika Manderlová
  Prodej

  Všem bych ráda doporučila realitního makléře pana Jiřího Šimka. Bezproblémový průběh prodeje nemovitosti, vše vyřídil, na všechny dotazy reagoval ihned. Moc Vám za vše děkuji.

 • K. Černá
  K. Černá
  Prodej

  Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kruckému za skvělou spolupráci, za velmi vstřícný přístup, příjemné jednání a vystupování a nadstandardní služby. Koupě bytu proběhla naprosto hladce a to hlavně díky úžasnému (přátelskému a zároveň profesionálnímu) přístupu, flexibilitě a pomoci ve všech záležitostech spojených s koupí bytu. Spolupráci s panem Kruckým vřele doporučuji. Děkuji. KC Kateřina Černá

 • Švecovi
  Prodej

  Chceme využít této možnosti a spolupráci s panem Kruckým můžeme jen doporučit pro jeho korektní a v rámci možností rychlé jednání. Nemá problém s komunikací a řeší vše ke spokojenosti klienta.

 • Žofie Pouzarová
  Žofie Pouzarová
  Prodej

  Poprvé jsem prodávala byt a musím říct, že moje zkušenost s realitní kanceláří dumrealit.cz a tedy především s paní Lucií Tůmovou, byla naprosto vynikající. Vše bylo zařízeno velmi rychle a profesionálně. Můžu skutečně doporučit a vím, že pokud budu v budoucnu potřebovat zase byt prodat či koupit jiný, obráním se právě na paní Tůmovou. Děkuji moc.

 • Petra Joachimsthalerová
  Petra Joachimsthalerová
  Prodej

  Zda-li mě někdo požádá o pomoc v realitní sféře, okamžitě mu doporučím paní Lucii Tůmovou. Paní Tůmová prodávala náš byt v centrální části Smíchova. Jiní realitní makléři měli pořád nějaký problém (špatná doba, není výtah atd). Paní Tůmová prodala byt (ne pod cenou, ale dle naší představy) za jeden a půl měsíce. Vše okolo prodeje bytu bylo naprosto super. Děkuji a hodně úspěchu.

 • Jurij Jagur
  Jurij Jagur
  Pronájem

  Jsem velice rad, ze se setkal a spolupracoval s panem Kruckym v zalezitosti pronajmu bytu v Praze. Vrele ho budu doporucovat. Je to professional v realitni cinnosti. Velmi prijemny clovek a kvalifikovany makler. Pan Krucky zaslouzi nejlepsi oceneni za praci, kterou odvadi. Dekuji mnoho krat panu Kruckemu za spolupraci a Dumu realit preji nadale hodne uspechu v realitni cinnosti. S uctou, Mgr. Jurij Jagur Jurij Jagur

 • Monika W.
  Monika W.
  Prodej

  Moc děkuji paní Lucii Tůmové za realizaci prodeje nemovitosti. Vše proběhlo v klidu, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jednání paní Tůmové bylo vstřícné a profesionální a její rady neocenitelné. Paní Tůmová, jste skvělá! Ještě jednou děkuji.

 • Jaroslava Slabochová
  Jaroslava Slabochová
  Prodej

  Milá paní Tůmová, tímto děkuji Vaší společnosti za zprostředkování prodeje rodinného domu v Tachlovicích. I když to byla záležitost dlouhodobá a nesnadná, s Vaším přístupem vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho úspěchů i prodaných nemovitostí.

 • Dana Kindlová
  Dana Kindlová
  Prodej

  Dobrý den,chtěla bych pana Černého vyzdvihnout za jeho ochotu,znalost věci a vyčerpávající odpovědi.Přeji mu,aby práce s klienty mu šla tak dobře i do budoucna.Děkuji.

 • Andrea Horká
  Andrea Horká
  Prodej

  Moje zkušenost s paní Tůmovou byla velmi pozitivní. Paní Tůmová je zodpovědná, vstřícná. Ve svém oboru se pohybuje výborně. Vřele ji doporučuji.

 • Andrea Svobodová
  Andrea Svobodová
  Prodej

  Dobrý den,prodávala jsem přes p. Černého dvě reality a vše proběhlo v naprostém pořádku,profesionální a vstřícné jednání po celou dobu naší spolupráce.Doporučuji a děkuji.

 • Petr Škvára
  Petr Škvára
  Prodej

  Děkuji paní Tůmové za prodej mého bytu. Nejenom že zareagovala jako první na mou nabídku, ale dotáhla ji vcelku rychle a bez zbytečných průtahů do zdárného konce. Jen tak dál!

 • ing. Liliana Mincheva
  ing. Liliana Mincheva
  Prodej

  Když potřebuji odbornou radu makléře, tak se už neobracím na nikoho jiného. Seznámila jsem se s paní Tůmovou, když jsem před pěti lety pronajímala obchod a byla jsem s ní velmi spokojená. Když jsem pak prodávala svůj byt, opět jsem se na ní s důvěrou obrátila. Doporučila jsem jí i svým známým, kteří prodávali dům. Pokaždé byla velmi vstřícná a ochotná, vyzná se v zákonech a umí klientům poradit na míru podle jejich potřeb :) Všem doporučuji.

 • Petr Hrách
  Petr Hrách
  Prodej

  Dobrý den, pana Černého mohu vřele doporučit. Vše proběhlo na profesionální úrovni. Děkujeme.

 • Jana Voldanová
  Jana Voldanová
  Prodej

  Moc děkuji za perfektní služby při hledání nového bytu. Opravdu se nám tu dobře bydlí, a navíc byla veškerá agenda vyřízená závratnou rychlostí. Vůbec jsem nedoufala, že to půjde tak snadno a rychle. Ráda doporučím Vaše služby svým známým. Byla jste opravdu skvělá!

 • Jitka Švestková
  Jitka Švestková
  Prodej

  Děkuji paní Tůmové za úspěšný prodej mého bytu. Je to makléřka na vysoké úrovni! Prodej bytu zprostředkovala velmi rychle! Zkušená, velice ochotná, vstřícná a vše klaplo, jak jsme se vždy domluvily. Vřele doporučuji!

 • Jana Š.
  Jana Š.
  Prodej

  Ráda bych poděkovala paní Tůmové za velmi profesionální přístup. Je velice ochotná, spolehlivá a vždy dobře poradí. Všem doporučuji.

 • Ivana N.
  Ivana N.
  Prodej

  Byla jsem velice spokojená s přístupem paní Tůmové. Je velice obětavá a schopná poradit po všech stránkách a zároveň má profesionální přístup. Koupě bytu proběhla výborně. Doporučuji spolupráci s ní.

 • Zdeněk Pechar
  Zdeněk Pechar
  Prodej

  V tomto oboru mohu služby Jiřího Šimka jenom doporučit. Pokud hledáte rychlé jednání a výsledek, neváhejte.

 • Marjanka Marie McCOMBova
  Marjanka Marie McCOMBova
  Prodej

  Chci vyslovit veliké poděkování paní Tůmové za obětavou práci při koupi mého bytu. V době Vánoc a náledí, při tom, že má na starosti dvě malé děti, opravdu oceňuji její profesionální, citlivou, včasnou a přesnou pomoc a tím i skvělé výsledky. Rozhodně jí doporučím každému, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost.

 • Michal Fialka
  Prodej

  Spolupráce s panem Šimkem byla velmi rychlá. To co předchozí bance a poradci trvalo téměř 2 měsíce bylo s panem Šimkem hotovo za týden. Díky jeho znalostem šlo vše hladce.

 • Jaroslav Mikeš
  Jaroslav Mikeš
  Prodej

  Děkuji panu Srbovi za vynikající práci při prodeji mé nemovitosti. Jaroslav Mikeš

 • Martin Kupec
  Martin Kupec
  Prodej

  Kupoval jsem nemovitost přes rakalitní kancelář dumrealit a jsem moc rád že v lokalitě kde jsme kupovali byt byl právě p. Krucký, perfektní spolupráce a rychlost vyřízení všech náležitostí. Prakticky jsme se viděli s p. Kruckým jen 3x, na prohlídce bytu, podpis o budoucí kupní smlouvě a při podpisu kupní smlouvy, zbytek za nás odběhal p. Krucký jako katastr a pod.: , tímto mu děkuji za můj ušetřený čas Martin K.

 • Barbora Dostálková
  Barbora Dostálková
  Prodej

  Na pana Srba jsem dostala doporučení od své dcery a tímto mu chci poděkovat za profesionální pomoc při prodeji mého pozemku v Hodkovičkách. Vše vyřídil a zařídil. Naprostá spokojenost. Děkujeme

 • Aleš Vorálek
  Aleš Vorálek
  Prodej

  Spolupráce s panem Kruckým pro mě byla mimořádně příjemnou záležitostí, moje obecné obavy z prodeje bytu velmi rychle rozptýlil, především svojí zapáleností pro moji nemovitost, pečlivostí, s jakou se věnoval prezentaci a tvorbě stránek a hlavně na tuto dobu mimořádnou rychlostí, kterou jsem dlouho nezažil. Na jakýkoliv mail téměř okamžitá reakce, nic nebyl problém, veškerá komunikace aktivní, se zájmem pomoci. Určitě velmi osobní přístup. Mnohokrát děkuji ! Aleš Vorálek

 • Kamil Daranský
  Kamil Daranský
  Prodej

  Chtěli bychom opravdu moc poděkovat paní Tůmové, která prodávala náš byt. Po zkušenosti s jinou realitní společností nám opravdu velice pomohla a prodej bytu se uskutečnil velmi rychle a profesionálně. Rozhodně tuto realitní kancelář a konkrétně paní Tůmovou mohu jen a jen doporučit a vždy se na ní rádi obrátíme znovu.

 • Alena Mátlová
  Alena Mátlová
  Prodej

  S prací pan Šimka při koupi bytu a zprostředkování hypotéky jsem byla naprosto spokojena. Vše proběhlo rychle a bez problémů.

 • Jiří Vyhlas
  Jiří Vyhlas
  Prodej

  S paní Tůmovou jsem byl velmi spokojen. Prodej domu proběhl ve velmi krátké době. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního agenta, tak se na Lucii velmi rád obrátím:-)

 • Jan Veselý
  Jan Veselý
  Prodej

  Pana Kruckého mohu vřele doporučit. Perfektní spolupráce. Velmi flexibilní. Nebyl problém při domlouvání termínů návštěv zájemců. Vždy ihned reágoval na emaily a když jsem ho náhodou nezastihl na telefonu, tak zavolal zpět hned jak to šlo. Připravil všechny potřebné dokumenty a oběhal všechny úřady, já se nemusel o nic starat. Na všem jsme se domluvili k oboustranné spokojenosti. Děkuji a doporučuji. Jan Veselý

 • Monika Menclová
  Monika Menclová
  Prodej

  Dobrý den, pan Černý nám zprostředkoval prodej bytu. Předchozí zkušenosti s RK nebyly dobré, ale pana Černého mohu doporučit. Přeji spokojené klienty.

 • Barbora Novotná
  Barbora Novotná
  Prodej

  Profesionální, flexibilní, ochotný. Doporučuji

U nás nováčky nehledejte. Naši makléři mají několikaletou praxi, podílejí se na vzniku různých projektů, přispívají odbornými články do médií, vydávají vlastní publikace, aj.

 • profesionalita
 • zkušenost
 • kvalita
 • odbornost
 • spokojenost
 • průhlednost

Díky pravidelným školením a seminářům mají naši makléři vždy přehled o všech aktuálně platných právních předpisech souvisejících s prodejem a pronájmem nemovitostí.

 • profesionalita
 • zkušenost
 • kvalita
 • odbornost
 • spokojenost
 • průhlednost

Klademe velký důraz na fair play a spokojenost klientů. Všichni makléři jsou členy Realitní komory České republiky a zavázali se dodržovat etický kodex společnosti.

 • profesionalita
 • zkušenost
 • kvalita
 • odbornost
 • spokojenost
 • průhlednost

Jsme dlouhodobě nejúspěšnější pobočkou celé sítě dumrealit.cz, za naše úspěchy a profesionalitu jsme byli Realitní komorou České republiky oceněni členstvím s licencí DIAMOND.

 • profesionalita
 • zkušenost
 • kvalita
 • odbornost
 • spokojenost
 • průhlednost

Odhad nemovitosti zdarma

Víme, kolik stojí vaše nemovitost.
Sestavíme pro vás odhad zcela ZDARMA.

Chci odhad zdarma
odhad
Top