×

O nás

Za sebou máme celou řadu úspěšně zrealizovaných obchodů a naše jména se pravidelně objevovala mezi TOP 10 makléři velké realitní sítě, kde jsme dříve pracovali.

Findeo

Nejsme jen další realitka – jsme „Moderní makléři“

Ty nejvyšší standardy jsou pro nás samozřejmostí u každé zakázky


  • Zkušení makléři
  • Úderný marketing
  • Bezkonkurenční servis
  • Špičkoví právníci
  • Perfektní prezentace
  • Silná podpora týmu
Findeo

Máme více jak 10 let zkušeností


Jsme inovativní realitní kancelář s elitními makléři, kteří se nebojí aplikovat nejnovější technologie do běžné realitní praxe. Po více než deseti letech působení ve velké realitní kanceláři jsme se rozhodli vystoupit z řady a dále nesplývat v šedém průměru. Zakázky nerozlišujeme podle ceny ani stavu nemovitosti. Ty nejvyšší standardy jsou pro nás samozřejmostí ke každé nabídce.

Kromě běžné makléřské činnosti se věnujeme také vzdělávání laické i odborné veřejnosti, poskytujeme nezávislé konzultace při prodeji či koupi nemovitosti, svými články přispíváme do odborných médií a jsme autory několika realitních projektů. Stali jsme se vyhledávanými odborníky, kteří jsou zváni do diskuzí na různé realitní akce a kongresy.

Naše projekty

O naše zkušenosti a know how se podílíme i s ostatními makléři.

Bezinzerce.cz

Webové stránky pro sdílení neveřejných zakázek mezi makléři napříč celým realitním trhem.

Modernimakler.cz

Servisní středisko pro makléře, kde si mohou u nás objednat webové stránky nemovitosti, vizualizace, virtuální prohlídku 360°, půdorysy aj.

Developerske-projekty.com

Stránky, kde mohou jednotlivé developerské projekty z celé ČR inzerovat zdarma jak realitní makléři, tak samotní developeři.

Virtualtour360.cz

Projekt, který se přímo specializuje pouze na virtuální prohlídky. Naleznete zde stovky námi realizovaných virtuálních prohlídek nemovitostí.

56

Nabídek

Zobrazit všechny

11

Počet makléřů

Zobrazit všechny

Reference klientů

Odhad nemovitosti zdarma

Víme, kolik stojí vaše nemovitost.
Sestavíme pro vás odhad zcela ZDARMA.

Chci odhad zdarma
odhad
Top