×

WEB NEMOVITOSTI

KDYŽ BĚŽNÝ INZERÁT NESTAČÍ


  • Efekt výjimečné nabídky
  • Důležitý pro marketing a reklamní kampaně

Vaše nemovitost si zaslouží víc než jen běžný inzerát. Nenechte se limitovat omezenými možnostmi realitních serverů. Díky vlastním webovým stránkám bytu nebo domu můžeme nemovitost potenciálním kupujícím představit v komplexních souvislostech na jednom místě. Na webové stránky lze umístit jak informace o nemovitosti, video prohlídku, virtuální prohlídku 360°, neomezený počet fotogalerií a mnoho dalšího. Např. informace o okolí, podklady ke stažení jako kótovaný půdorys, průkaz energetické náročnosti budovy, evidenční list aj.

Výhodu takové prezentace je možnost individuálního marketingu, využití PPC reklam a zvýšení pravděpodobnosti dohledání nemovitosti vyhledávači pomocí SEO nastavení.

Weby nemovitostí připravujeme se svým týmem Moderního makléře, se kterým zajišťujeme webové prezentace nemovitostí i realitním makléřům napříč celým realitním trhem. V současné době můžete vidět více jak 100 webových stránek nemovitostí, které prošly naší klávesnicí. Na ukázku naší práce se můžete podívat zde.


Z UKÁZKY NAŠICH WEBŮ NEMOVITOSTÍweb

Top