×
Martin Srb


Martin SrbMakléř Martin Srb je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 74486578.

V březnu roku 2007 jsem dostal šanci pracovat jako realitní makléř v jedné velké realitní síti. Dodnes jsem zprostředkoval několik stovek obchodů, kdy většina kupujících ve svých nemovitostech bydlí dodnes. S převážnou částí majitelů jsem stále v kontaktu a stále se na mne obrací ve svých životních situacích, kdy potřebují prodat, nebo naopak koupit nemovitost. Zaměřuji se především na prodej či pronájem bytů, domů, chat a pozemků na Praze 4, 9, 10, Praze východ a v okrese Kolín, ve kterém bydlím.

Po téměř 12ti letech jsem přestoupil do realitní kanceláře Findeo reality, kde je kladen důraz na vysoký standard poskytovaných služeb, jako je např. půdorys nemovitosti ve 3D designu či video prohlídka nemovitosti.

V případě potřeby zajistím profesionální homestaging, propagaci na sociálních sítích či tvorbu vlastních webových stránek prodávané nemovitosti. Většina nemovitostí, u kterých zajišťuji prodej je zpracována s virtuální prohlídkou, kdy má klient možnosti si nemovitost prohlédnout online.

S klienty jsem u obchodu od první prohlídky až k předání nemovitosti. Během této doby vyřizuji za klienty vše co je v mých silách. Neslibuji něco, o čem vím, že nejsem schopen splnit. Zakládám si na korektním a etickém chování ke všem klientům stejně.

Máte nějaké dotazy, na které jste nenašli nebo hledáte odpověď? Neváhejte a napište mi nebo zavolejte!

 

 

Aktuální nabídky makléře

Reference nemovitostí

Reference klientů

Top