×
Výstavba 46 RD  "Jahodnice"

Výstavba 46 RD "Jahodnice"

 

VYPRODÁNO

Obytný soubor rodinné domy Jahodnice je pokračováním vilové čtvrti Jahodnice v Praze – Hostavicích. 46 moderních nízkoenergetických dvojdomů a řadových domů od největšího českého dodavatele dřevostaveb RD Rýmařov (za 45 let již přes 22.500 realizovaných domů).

 
O lokalitě

Ze 3 typových domů v Jahodnici si vybere opravdu každý. Mladý pár, rodina s dětmi i ti, kterým mladí již odlétli z rodného hnízda. Hostavice jsou součástí městské části Praha 9 a díky přímému napojení na Štěrboholskou spojku nebo ulici Českobrodská představují ideální zázemí s perfektní dopravní obslužností prakticky po celé Praze. INTERSPAR, dětská hřiště a zastávky MHD skutečně v dochozí vzdálenosti.

 
O projektu

100% garance ceny dodávky Vašeho domu na klíč. Cena ve smlouvě o dílo je vždy konečná. Nehrozí žádné vícenáklady a prodražování stavby. Za 1 měsíc máme postaveno, a to je skutečně maximální délka výstavby. Nezastaví nás ani zima ani mráz. Prefabrikované dílce Vašeho domu vyrobíme v RD Rýmařov přímo pro Vás na CNC lince s přesností otvorů na 1 mm.

 
O domech

Domy jsou v nízkoenergetickém standardu B. Poskytujeme 30 let záruky na konstrukční systém. Elektrické přímotopy a „Inteligentní systém řízení větrání a vytápění Siemens Synco Living“ zajištují minimální provozní náklady a příjemné bydlení v moderní dřevostavbě. Komín Schiedel součástí dodávky každého domu.

 

 

Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Makléř
Jiří Šimek

realitní makléř

Poslat zprávu makléřovi
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Další projekty
Top