×
Jiří Šimek


Jiří ŠimekMakléř Jiří Šimek je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 70539359.

V obchodu se pohybuji více jak 20 let. V samotných realitách od roku 2008, kdy jsem přišel do společnosti dumrealit.cz. Zde jsem za deset let, co jsem zde pracoval na pozici realitního makléře a později manažera získal obrovské zkušenosti jak v realitní profesi tak s vedením týmu lidí. Zároveň jsem zde v posledních letech zužitkoval mé předcházející zkušenosti s marketingem a výrobou webových stránek a tyto velice cenné zkušenosti jsem zaimplmentoval do realitního obchodu.

Začal jsem více sledovat přicházející trendy, využívat více nových technologií, až jsem postupem času zjistil, že obchod je dnes postaven primárně na marketingu, než na samotných odborných znalostech. A i proto jsem se rozhodl vystoupit z řady a založil jsem si vlastní realitní kancelář Findeo reality, kde chci odborné znalosti a marketing postavit na stejnou úroveň a nabídnout makléřům marketingové zázemí a odborné znalosti .

Velice často a hlavně rád se vracím do terénu a to díky mým spokojeným klientům. Reference klientů mě stále staví do pozice úspěšného realitního makléře. Každý rok jsem se zařazoval mezi nejúspěšnější makléře sítě a v roce 2017 jsem sestal 3. nejúspěšnějším makléřem společnosti dumrealit.cz s 55 prodeji nemovitostí.

Jsem autorem několika realitních projektů jako např. Bezinzerce.czModerní makléř a Developerské projekty.

 

Aktuální nabídky makléře

Reference nemovitostí

Reference klientů

Top