×
Apartmány Hartmanice

Apartmány Hartmanice

HARTMANICE NA ŠUMAVĚ - VYPRODÁNO

Elegance z počátku století

Citlivě zrekonstruovaný historický dům nabídne celkem 10 různě velkých apartmánů, které jsou vhodné jak k trvalému bydlení, k investici na krátkodobé pronájmy nebo jako víkendový byt na horách v malebné obci Hartmanice v NP Šumava.
Využití moderních technologií umožnilo unikátní skloubení elegance počátku dvacátého století a komfortu současnosti. Omezený rozsah nabídky je zárukou domáckého prostředí a poklidné atmosféry, která přispěje ke zdárné relaxaci, ať již hodláte své volné chvíle trávit aktivně či lenošením.
Velkoryse řešené společné prostory – velká společenská místnost se vstupem přímo ze zahrady i ze společných prostor, kde jistě strávíte mnoho příjemných chvil se sousedy. Dále je zde lyžárna s přípravou na pračku a sušičku, prostor i pro vinný sklípek aj. Ke každému bytu navíc praktické úložné prostory vhodné pro uskladnění kol, lyží a dalšího nejen sportovního vybavení a parkování na vlastním parkovišti. Některé apartmány s vlastní zahrádkou nebo s terasou.

O projektu

Dům nabídne celkem 10 apartmánů od 26 do 53 m2, které jsou vhodné jak k trvalému bydlení, k investici na krátkodobé pronájmy nebo jako víkendový byt na horách.

Ke každému z apartmánů náleží úložné prostory v technické budově na pozemku, vhodné pro uskladnění kol, lyží a dalšího nejen sportovního vybavení a parkování na vlastním parkovišti. Některé apartmány mají vlastní zahrádku nebo terasu. Všem majitelům apartmánů je k dispozici prostorná společenská místnost, která je přístupná buď přímo ze společné části zahrady nebo z hlavní chodby domu, lyžárna a další prostory, které je po domluvě s ostatními vlastníky možno využít např. jako vinný sklípek apod. Jednotlivé apartmány mají vlastní elektroměr, vodoměr a přípravu pro rozvod AV a ETH kabel ze společného mezistřešního prostoru, kde bude umístěn router pro internet a rozbočovač TV signálu. Dům je napojen na obecní vodovodní řad a kanalizaci

Shell & Core

Apartmány se prodávají ve stavu Shell & Core, tzn. ve fázi hrubé stavby. Hlavní výhodou je, že si vnitřní dispozice, sanitu a další zařizovací předměty můžete zcela upravit a vybrat podle svých představ, aniž byste museli platit za dodatečné úpravy již existujícího dispozičního řešení apod.

Dokončení na klíč

Dokončení a kolaudaci apartmánu je možné realizovat samostatně nebo lze objednat dokončení na klíč od stavební firmy, která rekonstruovala celý dům. Jednotlivé apartmány jsou v různé fázi rozestavěnosti. Pro bližší informace o aktuálním stavu konkrétních apartmánů a o rozpočty pro dokončení na klíč kontaktujte makléře.

 

Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Beroun
Makléř
Poslat zprávu makléřovi
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Další projekty
Top