×
Ing. Jan Volhejn


Ing. Jan VolhejnOboru zprostředkování prodeje realit jsem se začal věnovat v roce 2006 z počátku jako externí spolupracovník. Jako makléř na plný úvazek jsem začal pracovat roku 2008. Celý můj profesní život se pohybuji v obchodní sféře, ale až práce s nemovitostmi mne začala plně uspokojovat.

Během práce v realitním světě jsem nepřestal sledovat přicházející trendy, využívat více nových technologií.  Z tohoto důvodu v prezentacích nemovitostí, které prodávám svým klientům, naleznete mimo profesionálních fotek, také 3D půdorysy, vizualizace bytů a domů, virtuální prohlídky a videa.  Postupem času zjistil, že obchod je dnes postaven nejen na odborných znalostech, ale čím dál více na marketingu.

Pokud bych měl formulovat hlavní cíl mé práce, pak by se dal jednoduše shrnout do dost omšelé fráze „Spokojený klient“. V tomto oboru jde vždy však o klienty dva. Jeden co nabízí a druhý co hledá. Za základní kámen, na kterém stavím, abych dostál svého cíle, považuji podat klientům přesné a pravdivé informace hned při prvním kontaktu a to bez ohledu na to, zda budeme spolupracovat až do chvíle uzavření celého obchodu. Díky tomuto, v podstatě bezplatnému poradenství, jsou někteří moji klienti schopní se natolik orientovat ve složitém procesu realitního trhu, že zvládnou, některý jednodušší případ, sami.

Nejlepší referencí mojí práce tak je, že pravidelně od roku 2008 zprostředkuji úspěšný prodej / nákup nemovitosti ve 20 – 35 případech ročně.

A moje letité motto : „Slibuji jen co můžu splnit. A Co slíbím tak i splním!“

 

 

Aktuální nabídky makléře

Reference nemovitostí

Reference klientů

Top