×
Lucie Tůmová, MBA


Lucie Tůmová, MBAMakléř Lucie Tůmová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 71100211.

"Nejsem nejchytřejší na světě. Ani nejkrásnější ze všech. Ale své práci rozumím."

K realitám mne přivedla má vlastní špatná zkušenost s realitní kanceláří. Nikomu bych nepřála, aby si zažil to, čím jsme si při koupi bytu prošli my. Nechybělo moc a málem jsme tehdy zůstali bez peněz i bez bytu. S odstupem času jsem to vzala jako výzvu. Chtěla jsem nakouknout pod pokličku a dokázat, že reality se dají dělat i jinak. Poctivě, bezpečně a s úctou ke klientům. 

Většina makléřů za svou kariéru vystřídá několik realitních kanceláří. Já jsem měla to štěstí, že jsem nastoupila do pobočky dumrealit.cz/terra, kde byl kladen důraz na dodržování etického kodexu společnosti, vzdělávání makléřů a fair play - s tím se naprosto ztotožňuji. No téměř po devíti letech jsme se s kolegou rozhodli vystoupit z řady a založit novou realitní kancelář FINDEO reality.

Jako obchodník vím, že dobré jméno si člověk buduje dlouhodobě a není snadné si jej udržet. Proto na sobě stále pracuji a vzdělávám se. Reference mých klientů dokazují, že motto Nejlepší reklamou je spokojený klient pro mne není jen prázdnou frází. Obchod nejsou jen čísla – vše je hlavně o lidech.

Kromě běžné makléřské činnosti poskytuji klientům nezávislé konzultace při prodeji nebo koupi nemovitosti, píšu vlastní blog s realitní tématikou, jsem spoluzakladatelkou platformy bezinzerce.cz a podílím se na vzniku dalších realitních projektů.

Neustále na sobě pracuji a vzdělávám se, abych mohla klientům zajistit profesionální služby a poradenství i v souvisejících oblastech jako např. právo, daně, finance stavebnictví a další.

 

 

Reference nemovitostí

Reference klientů

Top