×
Pavel Černý


Pavel ČernýMakléř Pavel Černý je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 67747396.

V roce 2002 jsem se začal věnovat sféře finančních služeb ve společnosti Kapitol, a.s. V ránci finančnictví a pojišťovnictví jsem do roku 2008 postupně spolupracoval se společnostmi Česká pojišťovna, a.s. jako manager týmu pro privátní klientelu. Ve společností IMG, a.s. což je makléřská společnost zabývající se finanční a pojišťovací činností jsem byl na pozici managera týmu pro privátní klientelu. Ve společnosti Insurance waves, s.r.o. jako finanční makléř a v rámci bankovního sektoru s Oberbank a.g. jako osobní bankéř a zástupce vedení pobočky.

Od roku 2009 se věnuji realitám v rámci celké české realitní sítě. V roce 2018 jsem změnil svou působnost a stal se členem týmu společnosti FINDEO Reality, se kterou jsem svým klientům schopen nabídnout maximální a komplexní servis ať při prodeji nebo koupi nemovitosti.

Ve FINDEO Reality využíváme nejmodernějších technologií, ať už se jedná o profesionální fotografie, virtuální prohlídky, půdorysy a videoprohlídky s cílem, aby naše služby byly co nejefektivnější a pro klienty měly maximální přínos.

Realitní trh v sobě skrývá spoustu rizik, které si lidé při tak zásadním kroku jako je koupě nebo prodej ani neuvědomují. Svou prací se snažím klientům vše usnadnit a zjednodušit. A své služby, znalosti, zkušenosti a moderní technologie spojené s tímto oborem nabízím i Vám, ať už se rozhodnete pro prodej nebo koupi nemovitosti.

Motto: "Nikdy neslibuji nemožné"

 

 

 

 

Aktuální nabídky makléře

Reference nemovitostí

Reference klientů

Top